SIEĆ PARTNERSKA

Sieć Partnerska to niezależne warsztaty rekomendowane przez ERGO Hestię

Sieć Partnerska niezależnych warsztatów rekomendowanych przez ERGO Hestię to trzeci wariant likwidacji szkody komunikacyjnej (obok ASO i kosztorysu). Można go wybrać w momencie jej zgłoszenia albo wcześniej, już przy zawarciu umowy ubezpieczenia. Aktualna lista warsztatów działających w ramach Sieci Partnerskiej jest dostępna na stronie www.ergohestia.pl.

Są to sprawdzone i zaufane warsztaty, które zostały stworzone z myślą o klientach szukających warsztatu ze sprawną i niezawodną obsługą. To gwarancja wysokiej jakości kompleksowych usług, które minimalizują negatywne skutki szkody. ERGO Hestię w tworzeniu i rozwijaniu Sieci Partnerskiej wspiera Innovation Group Poland (IGP) – część brytyjskiej grupy biznesowej aktywnej na największych rynkach, od Ameryki Północnej po Australię, który rocznie opiekuje się około 6 mln szkód.

Zakres usług Sieci Partnerskiej

Sieć Partnerska ERGO Hestii - ubezpieczenia mysłowice
Sieć Partnerska ERGO Hestii - ubezpieczenia jaworzno
Mamy dla Was Jesienny RABAT do 30 % na ubezpieczenia oferowane przez ERGO Hestię. Zachęcam do niezobowiązującej wyceny.  

 

...
 
W ramach pakietu Moja Firma  masz możliwość połączenia ubezpieczenia OC zawodu, OC posiadacza nieruchomości, OC w działalności gospodarczej i w życiu
...

Sieć Partnerska niezależnych warsztatów rekomendowanych przez ERGO Hestię to trzeci wariant likwidacji szkody komunikacyjnej (obok ASO i kosztorysu). Można go wybrać w momencie jej zgłoszenia albo wcześniej, już przy zawarciu umowy ubezpieczenia. Aktualna lista

...
Zobacz nasz BLOG

Skontaktuj się z mną

Telefonicznie 7 dni w tygodniu

502 568 567

Korzystając z formularza

Wypełnij formularz i zamów z nami rozmowę.

Otrzymasz wszelkie informacje o wariantach ubezpieczeń i wysokości składek, rodzajach zakresu ochrony Twojego majątku oraz opcjach zabezpieczenia Twoich bliskich.

Zapraszamy do kontaktu.

 

AGENT GRUPY ERGO HESTIA

UBEZPIECZENIA MYSŁOWICE

 

© 2017 emivio.pl All Rights Reserved.
Ubezpieczenia Mysłowice ubezpieczamymyslowice.pl
Ubezpieczenia Katowice i Śląsk ubezpieczamyslask.pl

Jak pracuje ?

Ubezpieczenia dla klientów indywidualnych zawieram, po kontakcie telefonicznym lub drogą elektroniczną, przy wykorzystaniu konta iHestia, " bez wychodzenia z domu "

Kontakt ze mną możliwy jest na obszarze :

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE : Mysłowice, Katowice, Będzin ,Bieruń, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Imielin, Jaworzno, Lędziny, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy.

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE : Powiat suski, miejscowości : Jordanów, Maków Podhalański, Osielec, Naprawa, Sucha Beskidzka, Powiat myślenicki, miejscowości : Myślenice, Pcim, Skomielna Biała, Powiat nowotarski, miejscowości :  Chabówka, Rabka-Zdrój, Skawa, Spytkowice.